Styl

22. dubna 2013 22:00

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Terezko, kozačky NE!

MÓDNÍ POLICIE: Terezko, kozačky NE!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Terezko, kozačky NE!

Operní pěvkyně nás příjemně překvapila. Líbí se nám, jak sladila barvu rtěnky s moderním psaníčkem velikosti XL. Bravo! Top je elegantní a decentně zdůrazňuje její ženské křivky. Bohužel šla po jistotě a ta ji zradila. I když jí černá barva sluší a opticky zeštíhluje, mohla se trošku víc odvázat. Model v černé barvě působí nudně. A zase ty boty! České ženy se musí naučit, že na společenské akce se běžné kozačky prostě nehodí.

Libuška Vojtková jako pavoučice

Sympatická tanečnice zvolila pohodlí nad stylem. Šátky jsou in, proč ne, ale jiné doplňky Libušce pochválit nemůžeme. Černé kalhoty nenadchnou ani neurazí. Síťka na mouchy přes tílko ale minimálně zarazí. Proč se na tílku objevila, nevím. Snaží se snad Libuška sladit svůj outfit s papírovou taškou komiksového hrdiny? Ani vám nepovíme, proč si nevzala podprsenku a raději ji vyměnila za pásek, za který by se ani Cher nemusela stydět. Je škoda, že tanečnice oblečením nepodtrhne svou přirozenou krásu.

Alice, vsaď na doplňky

Slečna jistě sleduje módní trendy a za to palec nahoru. Kožené šaty jsou in, asymetrický lem je ale na pováženou. Klasický střih by se hodil víc. Líbí se nám i účes, romantický cop skvěle kontrastuje se sebevědomým materiálem. Nebáli bychom se i výraznějších doplňků, které slečna postrádá. Uzavřené kozačky z broušené kůže se k šatům nehodí, lepší by byly jemnější decentnější střevíčky.

Pepo, zamysli se!

Mr. Czech 2010 Josef Karas je nepochybně atraktivní muž, ale je překvapivé, že je znalostí dress code nepolíbený. Tento model mu sluší, o tom není pochyb, ale na korunování České miss je absolutně nevhodný. Vestičku měl nechat doma společně s dávkou arogantní apatie vůči této společenské události.

Martina Jandová zoufale potřebuje stylistu

Sympatická Martina Jandová, reportérka TOP Staru, v módním světě evidentně tápe. Hledáme jeden prvek, který by se nám líbil, ale bohužel ho nemůžeme najít. Všechno působí jako chaotický cirkus. Černé kozačky se nehodí k černým džínům, zde to chce nějaký kontrast. Bílé sako je naopak příliš velkým kontrastem a hodí se spíše na letní dny. To samé platí o kabelce, je sice luxusní, ale s modelem neladí. Pásek s výraznou přezkou působí levně, dva náhrdelníky rozdílného stylu tragicky a červený šátek kolem ramen je příliš usedlý. Příště by bylo dobré pokusit se o mladistvější vzhled.

Sdílejte článek
Štítky krása styl trend vzhled oděv Cher kozačky Martina Jandová Josef Karas

Přečtěte si také