Styl

11. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Terezo, bravo!

MÓDNÍ POLICIE: Terezo, bravo!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Terezo, bravo!

Zpěvačka, která je známá svou odvahou pro experimenty, opět nezklamala. V módě se Tereza nebojí a je vždycky o krok napřed před svými vrstevnicemi. Tentokrát zpěvačka sáhla po klasice v moderním provedení. Takovýto střih kalhot by opravdu nedokázala prodat každá žena, ale Tereza Kerndlová to zvládla opravdu s přehledem. Černý top navíc skvěle koresponduje s obuví i kabelkou. Zde je vše opravdu na jedničku.

Tady chybí… cit a vkus!

Overal s nápadnými vzory inspirovanými flórou je katastrofální. U tak výrazného kousku není třeba masivních šperků. Další základní chyba, které se zpěvačka Sisa Sklovska dopustila, jsou lodičky. Ty se se vzory na outfitu tlučou jako vojáci na bitevním poli. O žlutém topu pod modelem ani nemluvě. Zpěvačka má skvělou postavu, když však bůh rozdával estetické cítění, na paní Sklovskou se tak nějak nedostalo. Dávám 15 procent, ale jen za odvahu!

Jak být in i po šedesátce? Takhle!

Šaty s jemným dezénem jsou moderní. I střih je ideální pro ženu pokročilejšího věku. Výrazné štrasové náušnice zase korespondují s barvou rtěnky a kabelkou zároveň. Obuv na masivním podpatku se pomalu ale jistě vrací na výsluní. Takže je vidět, že se herečka Eva Hrušková v módě velice dobře orientuje. Paní Hrušková je skvělým příkladem toho, jak být in i po šedesátce.

Sdílejte článek
Štítky móda Tereza Kerndlová Eva Hrušková Sisa Sklovská

Přečtěte si také