Styl

11. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Terezo, jdeš za muchomůrku?

MÓDNÍ POLICIE: Terezo, jdeš za muchomůrku?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Terezo, jdeš za muchomůrku?

Outfit Terezy Kostkové je OK pouze v případě, že byl určen na sněm mykologů. Červený klobouk velmi připomíná muchomůrku červenou, kombinace všech módních kousků, které na sebe herečka navěsila, zase halucinogenní lysohlávky. A světe, div se, ani bílá mini, která je stejně oduševnělá a elegantní jako lavička v metru, tento model nezachránila.

Kráska v nesnázích

Ach ouvej, tento model by se dal nazvat kráska v nesnázích. Džínové šortky jsou klasika. Pokud máte sportem vypracovanou postavu jako bývalá miss Andrea Kloboučková, tak si je můžete s přehledem dovolit. Chápu, že tričko je propagační materiál, takže zde přivřu oči, ale kvůli bílým koženým kozačkám kovbojského stylu lituji, že jsem si je rovnou nevyškrábala. Lacinější kousek je snad už jen Ornella Štiková.

Takže příště bez mašlí, ano?

Elegantní a mladistvý model tentokrát zvolila Iva Kubelková. Se zbytkem oblečení se poněkud tluče jen šedá obuv. K modernímu stylu se nehodí ani infantilní mašlička. Příště stačí jen obout jiné střevíce a procent krásné moderátorce udělím mnohem více.

Sdílejte článek
Štítky Tereza Kostková styl Iva Kubelková Ornella Štiková Kráska v nesnázích

Přečtěte si také