Styl

21. srpna 2013 10:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Terezo, tohle je model jako z Chánova!

MÓDNÍ POLICIE – Terezo, tohle je model jako z Chánova!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Terezo, tohle je model jako z Chánova!

Krásná a sympatická zpěvačka tentokrát udělala chybu. Asymetrické šaty Tereze Mátlové příliš nesluší. Barva není nijak zajímavá a mně osobně se nelíbí ani materiál, ani střih. Zbytečný volán připomíná konzervativnější model z festivalu v Chánově. Jinak chválím zajímavou kombinaci luxusních doplňků s bijoux šperky. Tento model bohužel ani trochu nepodtrhl krásu zpěvačky. Je to škoda. Zde musím dát palec dolů.

Simona nezklamala!

Nenucený a sympatický. Přesně tak bych popsala outfit modelky Simony Krainové, která dorazila na tiskovou konferenci týkající se zdravého životního stylu. Simona má skvělý styl a nikdy neudělá chybu. Je si velice dobře vědoma toho, co jí sluší. Její outfit odpovídal společenské události. Krainová prostě opět nezklamala.

Etérická víla

Světlana Nálepková vypadá v pastelových barvách, které jsou aktuálně velice in, jako éterická víla. V šatech na špagetových ramínkách, které si nemůže dovolit jen tak někdo, vypadá herečka velice křehce a něžně. Perlový náhrdelník dodává modelu kapku luxusu. Kabelka je také hezká. Lépe by sice k šatům vypadalo psaníčko do ruky, ale i tak je tento model vskutku povedený. Nedivím se, že hereččin přítel Václav kráčí vedle své milované tak hrdě. Líbí se mi i fakt, že jejich modely spolu korespondují. Václavovi bych jen doporučila užší vázanku.

Sdílejte článek
Štítky krása styl Simona Krainová oděv Tereza Mátlová Světlana Nálepková

Přečtěte si také