Styl

29. října 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Tohle je konec francouzského šarmu!

MÓDNÍ POLICIE: Tohle je konec francouzského šarmu!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tohle je konec francouzského šarmu!

Francouzská herečka sáhla po modelu, který trochu připomíná róbu herečky Sarah Marshall. Bohužel pro Frédérique Bel nedopadla tahle volba moc šťastně. Šaty působí chaoticky. Kožené ornamenty vypadají lacině, možná díky jejich dolní části, která připomíná havajskou sukni. Šperky Swarovski si mohla francouzská herečka na tak umělecky náročné róbě také odpustit.

Sarah, uber s make-upem

Herečka Sarah Marshall sáhla po originálních šatech ve stylu 20. let, kdy se oslavovaly androgenní ženy. Jemná krajka a třásně jsou zajímavou kombinací, kterou jistě ocení nejeden módní kritik. Make-up je na můj vkus pro tento subtilní model příliš výrazný. Účes se Sarah povedl a odpovídá stylu její róby.

Moderní Večernice

Překrásné šaty, ve kterých působí britská herečka jako moderní Večernice. Naomie Harris si nevzala náhrdelník a udělala dobře. S touhle róbou, která je jistě extrémně těžká, by se šperky kombinovaly velice nesnadno. Vlasy sčesané dozadu nechaly vyniknout hereččiným lícním kostem. Model je nadčasový, psaníčko nádherné. Bravo!

Porušená tabu

Šaty, které zvolila Josephine Jobert, jsou opravdu krásné, o tom není pochyb. Na slavnostní galavečer by se ale hodila delší róba. Boty se k šatům nehodí. Střevíčky měly být nápaditější a elegantnější. Nejlépe by vynikly otevřené lodičky, které by korespondovaly s detaily na šatech. Make-up francouzské herečky mě děsí. Výrazné kouřové líčení připomíná emo styl a ten je pro akci takového formátu tabu.

Gravitace působí

Francouzská herečka Vahina Giocante se zahalila do modré róby Ellie Saab a udělala dobře. Šaty v královské modři z ní udělaly jednu z nejlépe oblečených žen. Skvěle s nimi sladila i účes, ležérní drdol dodal modelu na dramatičnosti. Transparentní pásy přes prsa působí velice sexy, i když jsou díky nim na ňadrech z určitých úhlů vidět následky gravitace.

Sdílejte článek
Štítky Saab styl herec oděv Joséphine Jobert Vahina Giocante Sarah Marshall

Přečtěte si také