Styl

11. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Tohle máš z azylového domu?

MÓDNÍ POLICIE: Tohle máš z azylového domu?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tohle máš z azylového domu?

Model Štěpánky Decastelo je dosti nešťastný. Červené sako by mělo být vypasované. Tohle působí krabicovitě. Punčochové kalhotky se vzorem se už nenosí. Obuv je nevhodná a pásek je hrozný. Štěpánka se tentokrát oblékla ve stylu: co dům dal.

V tomto případě spíš outfit připomíná sběrný koš u azylového domu než šatník mediáně známé moderátorky.

Kamila konečně září

Kamila Nývltová, zpěvačka s krásnými rysy, ženskými křivkami a šíleným vkusem, se po dlouhé době oblékla do modelu, který jí sluší. Výrazný šperk ladí k šatům bez ramínek, maxi psaníčko je hezké a moderní. Až na černé punčochové kalhotky vypadá Kamila dobře.

Dara ví, co se nosí

Tmavá róba jednoduchého střihu je pohádkově půvabná. Dařin stylista měl při volbě modelu opravdu šťastnou ruku. Model skvěle sedí, Dara je díky barvě nepřehlédnutelná. Jediné, co zde můžeme vytknout, je kabelka přes rameno. Aktuálně válcují žebříčky módních trendů psaníčka do ruky, takže zapomeňte na praktičnost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také