Styl

27. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Tohle tričko přežilo útok molů

MÓDNÍ POLICIE: Tohle tričko přežilo útok molů

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tohle tričko přežilo útok molů

Modelka Agáta Prachařová má nádherné nohy, šortky jí tedy báječně sednou. Pásek k modelu neladí. Je příliš výrazný a působí laciným dojmem. Levný styl si ostatně modelka skvěle osvojila. Top s průstřihy je prapodivný a vypadá, že přežil útok molů. Kdyby Prachařová zvolila obyčejné bílé tričko, dostala by ode mě mnohem vyšší známku.

Jano, uber na lesku!

Kabát inspirovaný vojenskou uniformou je velice in a málokdy s ním uděláte chybu. V takovém kousku oblečení budete působit sebevědomě a zároveň elegantně. Tenisky jsou zajímavé, nadchly mě červené podrážky. Právě jasná červená udělala z lakýrek výjimečný doplněk. Kalhoty jsou moderní a herečce skvěle sedí. Jana Švandová měla zvolit jen elegantnější střih a méně lesklý materiál. Celý outfit by tak získal svěží a mladistvý nádech.

Sabino, ty náušnice máš po babičce?

Kabelka je pěkná. Top bohužel díky barvě i materiálu působí lacině. Tento kousek šatníku měla Sabina Laurinová nechat dál zapomenutý na dně skříně. Džíny i boty jsou hezké, symbolizují nenáročný ležérní styl. Kamenem úrazu jsou výrazné červené náušnice. Tyto ozdoby se k subtilní herečce ani trochu nehodí. Vypadají jako poklad vyšťouraný zpoza babiččina kredence, který nikdo neměl objevit.

Eliško, konečně se to povedlo!

Konečně vidím Elišku Jandovou v nějakém lepším modelu. Dcera zpěváka Petra Jandy působí decentně a evokuje takzvaný preppy styl, elegantní trend oblékání mladých amerických studentů. Preppy je teď za oceánem momentálně velice in. Outfit není přeplácaný a Eliščině postavě lichotí. V tomto modelu je z ní elegantní mladá dáma. Balerínky by sice mohly outfit trošku rozzářit, ale jinak je vše v pořádku.

Krásné sobotní oblečení

Modrý šál podtrhnul krásu pronikavých očí Adrieny Sobotové. Masivní šperk je velice moderní a skvěle upoutá pozornost. Výrazné šperky jsou v pořádku, vyvarujte se ale náhrdelníků visících až k pupíku. Zvlášť takových, které evokují bohémský styl. Tyto šperky jsou módní tabu už dlouho, a doufejme, že také napořád. Jedinou chybou v outfitu je barva džínů. Herečka měla zvolit jiný odstín.

Sdílejte článek

Přečtěte si také