Styl

13. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Tohle by vypadalo líp na hejnu berušek

MÓDNÍ POLICIE: Tohle by vypadalo líp na hejnu berušek

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tohle by vypadalo líp na hejnu berušek

Tak tolik puntíků vypadá dobře jen na hejnu berušek. Dlouhé šaty v kombinaci s kalhotami působí katastrofálně. Model je zřejmě pohodlný, ale to je i pyžamo a papuče, a nevidíte mě v tom skotačit po Václaváku... Střevíčky sice k šatům ladí, ale modelu Jitky Asterové dodávají teatrální a infantilní nádech. Pro příště doporučuji sřídmější a elegantnější oblečení.

Pryč s obuví a punčochami

Herečka Kateřina Brožová by mohla své stejně staré kolegyně ledacos naučit. Její modely jsou jednoduché, elegantní a mírně provokativní. Většinou ale nepřekročí míru vkusu. Vytkla bych zde jen dvě věci: kozačky s nekonečnou špičkou, které se už nenosí, a černé punčochy. Pamatujte, že vaše nohy v nich vypadají, jako by prohrály boj s mrazem a jsou tudíž dobrými kandidáty na amputaci.

Veleúspěšná nuda

Nuda. Nuda. Nuda. Tento outfit je sice na modelku příjemně střídmý, nicméně je ale bohužel známkou toho, že se slečna Mesárošová v ležérním a nevulgárním stylu oblékání orientuje stejně tak, jako já v jaderné fyzice. Džíny mají nemoderní vzhled, fádní svetr je absolutně zabitý skorokoženým páskem, a holínky se do společnosti nehodí. Nikdy. Na druhou stranu oceňuji, že projednou nevidíme monstrózní silikonová prsa nebo dokonce i dvorce této hvězdičky. Z tohoto pohledu je Dominičin model vlastně veleúspěšný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také