Styl

17. června 2015 10:00

Lenka Zajícová

Módní policie: Tohle zavání nevkusem i zatuchlinou

Módní policie: Tohle zavání nevkusem i zatuchlinou

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tohle zavání nevkusem i zatuchlinou

Sním, či bdím… Herčíková asi napodobuje Lenku Kořínkovou. Její model připomíná něco mezi starou dekou vonící po zatuchlině, indiánskou babičkou a Usainem Boltem. Ani luxusní kabelka o velikosti klíčenky vzhled nezachrání. Modelu by pomohla jen tma.

Kamila to zabila

Kamila Nývltová je bezpochyby půvabná žena. Její model však působí lacině a chaoticky. Přestože top je pěkný, bílou blůzou nic nezkazíte.Tedy pokud k ní neobléknete kopyta a světlé džíny s retro nádechem. Ty pak opticky rozšiřují stehna do děsivé velikosti a robustní černá obuv vám dodá lehkost slona. Nývltová by měla vsadit na zajímavější prvky, elegantnější obuv a tmavší džíny.

Žilková vykradla herbář

Veronika Žilková se oblékla do modelu, který připomíná obsah herbáře. Drobné kvítky působí staromódně. Přestože zavinovací šaty jsou již klasikou, které vdechla život návrhářka Diane von Fürstenberg, na Žilkové vypadá model jako vyšlý z módy. Herečka by měla víc než na své garderobě zapracovat na tom, aby se nehrbila. Tento nešvar jí přidává zbytečně roky. Jinak je tento model ve stylu nenadchne ani neurazí“.

Sdílejte článek
Štítky Veronika Žilková styl Usain Bolt vzhled Lenka Kořínková Kamila Nývltová Diane von Fürstenberg

Přečtěte si také