Styl

14. srpna 2013 15:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Tonya ztratila hlavu i oči

MÓDNÍ POLICIE – Tonya ztratila hlavu i oči

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Tonya ztratila hlavu i oči

Dlouho a bohužel marně jsem koukala na tento outfit a snažila se pochopit, co zpěvačku Tonyu Graves vedlo k tomu, že na sebe slepě navlékla vše, co jí právě padlo pod ruku. Pevně doufám, že je tento módní přešlap způsoben barvoslepostí zpěvačky. Absence rozlišovacích schopností pro barvy bude možná i důvodem, proč si na sebe Tonya vzala ty největší a bohužel i nejošklivější brýle na světě. Transparentní tričko se hodí snad jen na spaní. Džíny jsou hezké, ale nechápu, proč si je zpěvačka Monkey Business půjčila od svého silnějšího kolegy z kapely.

Zrada malé černé

Sympatická a konzervativní moderátorka Primy zvolila elegantní model. Terezii Kašparovské opravdu sluší. Proč taky ne, má skvělou postavu. Její „malé černé“ bohužel zradila prazvláštní volba doplňků. Obuv s robustní přezkou vypadá staromódně. Psaníčko je bez nápadu a navíc působí laciným dojmem. Terezie Kašparovská měla sáhnout po klasičtějších střevíčkách a šaty osvěžit výrazným náhrdelníkem.

Báro, přijela jsi z Ukrajiny?

Sportovně ladění outfit je sympatický, ale nehodí se na společenské akce. Barvy jsou teď in, tak se jich nebojte. Dávejte si ale pozor na materiály. Pokud zvolíte šusťákovinu do města, stejně jako to udělala Bára Poláková, budete vypadat jako turistka z Ukrajiny. Jinak je hereččin model hezký, ale hodí se pouze na procházku po parku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také