Styl

2. května 2014 10:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Top outfity tohoto týdne

MÓDNÍ POLICIE: Top outfity tohoto týdne

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vlaďko, co to máš na hrbu?

Modelka Vlaďka Erbová vyšla do společnosti v modelu, který působí velice chaoticky. Kabátek z umělé kožešiny je kýč jak bič. Vypadá jako nepostradatelný kousek slečny chystající se do poprvé do tanečních, která zalovila na dně matčina šatníku a vedle bombarďáků, ledvinky a háčkovaných ponožek našla i tento poklad. Co se týká doplňků, kozačky jsou skvělé. Brašna o velikosti menšího činžáku už nikoli. Tak enormní zavazadla se hodí jen do zavazadlového prostoru, ne na hrb drobné modelky.

Nikol Moravcová se vytunila

Přestože Nikol Moravcová píše o módě, má se stále co učit. Její modely jsou odrazem zoufalých pokusů zaujmout. Tento outfit by nebyl špatný. Obuv je zajímavá, černobílé duo je klasika, která již minulou sezonu hlásila comeback. Celkový dojem ale kazí legíny. Pokud si na sebe chcete obléci kousek, který má víc aplikací než iTunes, něco je špatně.

Modelky se od tebe můžou učit

Sličná blondýnka jako jedna z mála našich missek sází na decentní a kvalitní módu. Aleluja.

Tuhle krásku nikdy neuvidíte v tričku s nepochopitelným sloganem a kýčovitě vyhlížejícím cosi. Na tomto modelu je velice hezká kabelka, který svými kovovými detaily dodává outfitu Renaty Langmannové moderní nádech. Minimalistický model nepotřebuje zbytečná zkrášlovadla, je decentní a luxusní. Od Renaty by se měly ostatní modelky učit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také