Styl

20. června 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Trefa do černého!

MÓDNÍ POLICIE: Trefa do černého!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Trefa do černého!

Geometrické tvary jsou in, ale spousta lidí je neumí nosit. To však není případ Heleny Vondráčkové. Sako je skvělé, tlumené zbytkem černého oblečení, a ani v případě doplňků nešlápla vedle. Chválíme i nízké kozačky na podpatku, protože se nám líbí, že nesáhla po pohodlí jako většina českých celebrit, které se oblékají nejraději do lítaček (škaredá, leč pohodlná obuv, přestože je společensky nevhodná).

Káčo, zase špatně!

Kateřinu Kristelovou mají všichni módní kritici velice rádi. Díky ní je jasné, že i v dnešní nesnadné době budou mít práci. Šaty poseté flitry jsou už out, nemluvě o tomto laciném provedení. Lodičky jsou hezké, ale k černým silonkám se nehodí. A světe div se, nehodí se ani k šatům. Chybí už jen sláma čouhající z bot. Ale tu bych možná někde našla.

Zdeňku, jinak!

Vlasy na Justina Biebera, sako a la John Travolta v Pulp Fiction, boty, za které by se nestyděl ani Krokodýl Dundee. Zdeněk Podhůrský chytil Horečku sobotní noci a je to s ním vážné. Tohle nemůže skončit dobře!

Marku, ty jsi fakt ztracený!

Náhrdelník je šílený, mysleli jsme, že tento styl, který se rozšířil díky slavným boybandům jako je Lunetic, Backstreet Boys atd, je dávno po smrti. Ale ne, Marek ho dokázal vzkřísit. Za to by mu měly být odebrány všechny hudební ceny – bez milosti! Ale dál. Košile k saku se nehodí, chce to větší kontrast. Naopak Marek by měl věnovat více pozornosti detailům na saku. Světlý lem se nehodí k modré ležérní košili. Určitě by měl mít i jiné džíny k tomuto saku. Tenisky jsou tragické. Výrazné švy působí lacině v 99 % případů.

Lindo, koukla ses do zrcadla?

Lindu Finkovou máme rádi, je to žena, která vše vidí s nadhledem a my ji v mnoha směrech obdivujeme. Co neobdivujeme, je šatník nebo její cit pro styl. Když módní kritici psali, že zvířecí potisky jsou in, určitě by je ve snu nenapadlo, že existuje osoba, která by je měla na spodním prádle pod transparentním topem! Našli jsme ji. Linda zde však neskončila, pokračovala dál. Je odvážná, to beze sporu. Přes top přehodila neforemný svetr lemovaný volány, který jí přidává kila. Sukně je příliš krátká. Kozačky k mini jsou laciné, tvar nemoderní. Příště nechat větší prostor pro fantazii kolemjdoucích, zaslouží si to. Z pohledu na takto oblečenou Lindu budou ještě nějakou dobu v transu.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber styl John Travolta Helena Vondráčková Linda Finková Krokodýl Dundee Kateřina Kristelová sako Zdeněk Podhůrský Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Přečtěte si také