Styl

21. ledna 2014 10:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Trefa do černého!

MÓDNÍ POLICIE: Trefa do černého!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Trefa do černého!

Na kost vyhublá Kubelková vypadá v šatech s krajkou famózně. Je to decentní způsob, jak na sebe upoutat, aniž byste vypadala vulgárně. Luxusní koktejlky mají něžný detail vpředu i vzadu a moderátorka s bujným poprsím v nich působí překvapivě křehce. Svému stylistovi by Iva měla poděkovat, model se šeříkovým nádechem je jednoznačně trefou do černého.

Kdepak asi Macura kupuje obleky?

Zajímalo by mě, kde pan Macuru kupuje obleky. Zda je to v nějakém výprodeji divadelní kostymérny, anebo jestli mu jeho o tři čísla větší kamarád velkoryse daroval svoji garderobu... Model je jednoduše příliš velký, ale má to jistě i své výhody. Kabát je skvělou vychytávkou. Díky délce rukávů slouží i jako rukavice. Proti barvě nic nemám, lesklá šedá saka jsou aktuálně moderní. Jen musí dobře sedět, což se zde nestalo. Vázanka je zase příliš široká. Jednodušší vzor by byl lepší volbou.

V uších máš vánoční ozdoby?

Sympatická moderátorka asijského původu se oblékla do róby, která na jemné krásce působí příliš agresivně. Šaty jsou sice honosné, ale zároveň i zoufale nudné. Myslím, že v tomto případě Moniku Leovou zradil lacině vypadající materiál. Tuto róbu nezachránila moderátorka ani doplňky. To, co jí visí z uší, vypadá jako pozůstatek vánočních ozdob. Naopak doporučuji podprsenku bez ramínek, absence spodního prádla je příliš nápadná a tomuto modelu rozhodně neprospívá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také