Styl

29. července 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Trochu šílená módní ikona

MÓDNÍ POLICIE: Trochu šílená módní ikona

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Trochu šílená módní ikona

Ikona, která oblékala celou sestavu seriálu Sexu ve městě a v sedmdesátých letech představila světu trend legín. Její styl je výjimečný, kreativní a okolím často nepochopený. Neznamená to ale, že není originální a nadčasový. I když v tomto outfitu vypadá Patricia Field jako schizofrenní bloudící turista. Tato žena je ale bezpochyby módní ikonou. A všechny správné ikony musí být alespoň trochu šílené.

Ten klobouk vrať do Bradavic!

Tato stylistka hvězd je známá tím, že své klienty nutí drasticky hubnout. Rachel Zoe ale také vlastní veleúspěšnou módní značku a nedávno porodila syna. V oblékání je Rachel známá tím, že miluje pohodlný bohémský styl. Tento model proslulou stylistku skvěle vystihuje. Jenže kabát bohužel působí jako pytel a její postavě vůbec nelichotí. Obuv na platformě i kabelka jsou skvělé. Kamenem úrazu jsou ale další doplňky. Náhrdelník připomíná medaili a klobouk by měla Zoe zase vrátit zpátky do Bradavic. Prvenství si u mne tento model opravdu nezískal...

Tohle je vážně nádhera!

Jako jediná ze stylistek hvězd sáhla Petra Flannery (vpravo) po tlumeném modelu v podobě zavinovacích šatů. Pas Petra zdůraznila páskem stejné barvy. Jako výrazný doplněk stylistce stačily lodičky značky Christian Louboutin. Toto je luxusní a decentní model, který se dá snadno pokazit. Petra Flannery ho díky doplňkům dotáhla do zdárného konce. (Na fotce je Petra Flannery se svou klientkou, herečkou Zoe Saldana.)

Sdílejte článek
Štítky hvězda styl trend Sex ve městě bradavice Zoe Saldana Christian Louboutin Patricia Field

Přečtěte si také