Styl

10. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ty punčochy připomínají omrzliny

MÓDNÍ POLICIE: Ty punčochy připomínají omrzliny

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ty punčochy připomínají omrzliny

Zde se nedá nic odpustit. Lodičky jsou hezké. Klasika s výraznou špičkou z dílny Christiana Louboutina se na předvádění prádla zkrátka nehodí. Postavu má modelka a příležitostná moderátorka Agáta Prachařová dobrou, ale pokud se necítí na předvádění spodního prádla, měla by zakázku odříct. Trapná plenta přes zadek, aby nebyla vidět celulitida, díky které si do stehen můžete ukládat pětikoruny na horší časy, je tragická. Stejně tak jako pochybně navlečené punčochy, které připomínají omrzliny.

Nech ty zdechliny být!

Diana Kobzanová je asi opravdu zaslepena láskou, když se vydala v těchto kousích mezi lidi. Vesta vypadá, jako by si ji moderátorka ušila z pozůstatků zvířat, která posbírala na trase Praha–Brno. Navíc tento kus oděvu naprosto splývá s topem zdobeným lebkou. O kontrastu tudíž nemůže být řeč. Tento model by se dal pochopit na čtrnáctileté dívce, která se s módou teprve seznamuje. U modelky ale tento outfit děsí. Kobzanová měla nechat zdechliny být, sáhnout po vestě s delším chlupem a zcela určitě po světlejším topu.

Tohle se nehodí ani na charitu!

Šaty ve starorůžové barvě s dekoltem lemovaným volánem nevadí. Dokonce ani sako nepůsobí hrozně. Za všechno můžou příšerné střevíce, které Dáda Patrasová obula. Díky této příšerné obuvi s bronzovým nádechem vypadá i sako o dvě čísla menší jako doplněk roku. Pro příště doporučuji vyhodit lesklé silonky i s obuví do koše. Ani na charitu se nehodí. To, že jsou lidé bez domova, ještě neznamená, že jsou i bez vkusu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také