Styl

24. prosince 2013 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Ty punčochy sis mohla odpustit

MÓDNÍ POLICIE: Ty punčochy sis mohla odpustit

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Ty punčochy sis mohla odpustit

Tohle je opravdu výjimečný model. Kateřině Průšové opravdu sekne. Výrazné barvy jsou letos in, tak proč je nevyměnit za nudnou černou, které si ještě užijete víc než dost... Modelce se povedl i make-up a úprava vlasů. Chyba se však vyskytla u kožešiny, která je příliš dlouhá. Kratší verze by byla v tomto případě vhodnější. Průšová je velice sexy, což se ale nedá říct o jejích černých punčochách.

Badinková v róbě září i před porodem

Herečka v požehnaném stavu vypadá jako dokonalá princezna. Michaela Badinková skvěle zvolila střih šatů. Herečce opravdu dokonale sedí. Díky barvě róby působí Michaela mladistvě a svěže. S celým modelem skvěle koresponduje i účes. Tato budoucí maminka je skvělým příkladem toho, že můžete ve večerní róbě dokonale zářit i těsně před porodem.

Odvaha se vyplatila!

Modelka září poslední dobou nejen na parketu, ale i mimo něj. Černé modely, po kterých Taťána sahá nejčastěji, vytváří skvělý kontrast k její zlaté hřívě i světlé pleti a zároveň působí velmi sexy. Top z krajky a umělé kůže je zcela jistě zajímavý. Je to extravagantní kousek, který si mnoho žen nemůže dovolit, protože není snadné ho prodat. To se ale Taťány Kuchařové netýká. Na tomto outfitu oceňuji odvahu, která se tentokrát vyplatila.

Sdílejte článek
Štítky Michaela Badinková Taťána Kuchařová Kateřina Průšová punčocha

Přečtěte si také