Styl

10. ledna 2014 11:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: V jednoduchosti je krása, Braňo

MÓDNÍ POLICIE: V jednoduchosti je krása, Braňo

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

V jednoduchosti je krása, Braňo

Braňo Polák vypadá dobře. Nenucený a moderní model mu sluší. Díky tomuto výběru oblečení působí herec velice uvolněně, ale zároveň i trendy. Šedý cardigan je skvělý, tenisky converse pohodlné. Takové džíny a jednoduché tričko by měly být pilířem šatníku každého moderního muže. Braňo prostě ví, že v jednoduchosti je krása a sklízí za to u módních kritiků obdiv.

To maxi žebradlo mělo zůstat doma

Modelka Kateřina Průšová ví, jak by měl šatník missky vypadat. Je sexy, ale ne vulgární. Zároveň působí stylově, ne přeplácaně. Kožená bunda s vodopádovým detailem je moderní a outfitu dodává luxusní tón. Obří kabelka ale připomíná zavazadlo. Ta tedy měla zůstat doma. Na společenské akce se maxi žebradla zkrátka nehodí. Džíny s postranním pruhem na vzhledu Kateřině také nepřidají. Opticky totiž zkracují nohy. Katka si to ale může dovolit. Kotníčkové kozačky s kulatou špičkou jsou v pořádku. Tento vzhled vypadá honosně a nenuceně zároveň, zde toho příliš vytknout nemůžu.

Radši jdi k zubaři nebo na autodrom

Moderátorka se oblékla do svatebních šatů, aby předvedla novou kolekci nejmenovaného svatebního salonu. V tomto případě nemohu šaty kritizovat, protože si je Kateřina Kristelová nevybrala sama.

Nemohu ani kritizovat pohled, který si čerstvě nezadaná moderátorka křečovitě vykouzlila na obličeji. Vzhledem k jejímu čerstvému singl statusu je pochopitelné, že by radši seděla na křesle u zubaře a nechávala si vytrhávat moudráky bez narkózy, než se oblékat do sněhově bílé garderoby určené pro nevěsty.

Make-up je však hezký a na Kristelovou výjimečně decentní. Injekčně zvětšené rty ale bohužel vypadají zoufale uměle. Připomínají zobák kačera Donalda. A na eleganci nepřidají Katce ani nehty zářivé oranžové barvy s kamínky. Do takto vyzdobených rukou patří spíše žetony od autodromu než moderátorský mikrofon.

Sdílejte článek

Přečtěte si také