Styl

9. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Válka s módou Jitky Válkové

MÓDNÍ POLICIE: Válka s módou Jitky Válkové

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Válka s módou Jitky Válkové

Jitka Válková s módu opravdu válčí. Symaptická modelka se nebojí extravagantních kousků. Někdy ale špetka strachu opravdu není na škodu... Dlouhá vesta pod kolena je jednoznačně zajímavá a kožené kalhoty jsou velice moderní. K modelu se nehodí ani lodičky. Oranžový top vše kazí. Barva je OK, ale délka nad pupík působí extrémně lacině, to samé platí o volbě šperků.

Klobouk fedora nech pánům od dvora

Prapodivný outfit dcery Petra Jandy absolutně nepodtruhuje krásu této mladé slečny. Eliščin černý model je nevýrazný a zoufale nudný. Sako by mělo lépe sedět, aby zdůraznilo ženské křivky. Toto sedí na slečně asi tak jako zadek Charlotty Štikové na malé barové židličce – snaha je roztomilá, ale výsledek komický. Červená košile vypadá jako uniforma z nějaké druhořadé kavárny. Pokrývky hlavy jsou in, pokud je umíte nosit. V tomto případě doporučuji klobouk fedora nechat pánům od dvora.

Zaručeně elegantní tisková mluvčí

Tisková mluvčí Pavlína Danková sáhla po sněhově bílých šatech, které oživila zajímavou obuví. Z této kreace si sice na zadnici nesednu, ale model je to zaručeně elegantní. Jen bych příště doporučila tiskové mluvčí pod transparentní modely obléknout spodní prádlo v tělové barvě místo bílé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také