Styl

23. srpna 2013 00:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE ve znamení červené – Golfové míčky na krku: Třešnička na dortu nevkusu

MÓDNÍ POLICIE ve znamení červené – Golfové míčky na krku: Třešnička na dortu nevkusu

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Golfové míčky na krku: Třešnička na dortu nevkusu

Overal Terezy Zimové je zajímavý. Tento outfit si může dovolit jen modelka s dokonalou postavou. Oblečení totiž opticky zkracuje končetiny a díky sníženému sedu prodlužuje a zvětšuje zadnici. Viditelný zip, který zasahuje až přes rozkrok, je skvělý, pokud je třeba na latexovém oblečení ze sexshopu. Viditelné zipy už jsou ale out a jejich umístění na overalu je nešťastné. Ale ne tak nešťastné, jako náhrdelník z golfových míčků. Lodičky se zvířecím potiskem jsou už jenom třešničkou na dortu nevkusu.

Gábino, konečně nevypadáš jako skotačící puberťačka

Tento model je pěkný. Po dlouhé době se Gabriela Kratochvílová oblékla jako pravá miss a ne jako puberťačka skotačící na letním festivalu. Sukně je moderní, top svěží. Díky jemnému dezénu působí mladistvě. Chválím i subtilní make-up, který zdůraznil dokonalé rysy této slečny.

Vlaďko, kde si nechala šmrnc?

Čerstvá novomanželka se doslova ztrácí před očima. Kde jsou ty časy, kdy byla Vlaďka Erbová žena krev a mlíko? Černé legíny sice podtrhnou modelčiny hubené nohy, ale v jejím případě mírně evokují vzpomínky na Afriku. Model je hezký, nenáročný a především není přeplácaný. Oceňuji absenci lacině vyhlížejících doplňků. Outfit je díky tomu decentní, ale chybí mu šmrnc. Jeden zajímavý doplněk by se zde určitě neztratil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také