Styl

21. května 2014 10:40

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Vendulo, co to je za břečťan na kotníku?

MÓDNÍ POLICIE: Vendulo, co to je za břečťan na kotníku?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vendulo, co ti to leze po kotníku?

Sympatická blondýnka oblékla hezké šaty, ale zbytek je naprosto katastrofální.

Hedvábné mini sice mírně tlumí obrovské tetování, které se po noze pne jako břečťan a je úplně out. Paní Svobodová by ve svém věku měla být za dámu a nepřipomínat chodící katalog tetovacího salonu. Kanárkově žluté lodičky jsou naprosté faux pas. Jediné, co je horší než střevíčky, jsou nehty v barvě žabince. Důvod, proč by se někdo pro tuto barvu dobrovolně rozhodl, nechápu.

.

Štiko, v tomhle plavat fakt neumíš

Ornella Štiková se stále nezbavila svého laciného vzhledu. Její dekolt sahá až k pupíku a odkrývá prsa poznamenaná kojením. Na tom není samozřejmě nic špatného, ale koukat na ně nemusíme. Poporodní jizvy nám také nikdo neukazuje. Silonky jsou zajímavé. Vypadají, jako by Ornella zapadla po kolena do bláta. Opravdu originální vzhled.

Evo, více barev se nerovná více krásy!

Účastnici reality TV show Eva Fairaislová teď může závidět i duha. O takových barvách pohromadě se přírodnímu útvaru může jen zdát. Jediné, co mi na oblečení chybí, je stádo jednorožců. Od Evy bych žádnou módní revoluci nečekala, ale i tak se může obléci lépe než čtrnáctiletá dívka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také