Styl

18. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Verešová je honosná a sexy!

MÓDNÍ POLICIE: Verešová je honosná a sexy!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Verešová je honosná a sexy!

Andrea Verešová vypadá vždy dokonale. Ani společenská událost, jako byl Ples v Opeře, nebyl pro Andreu výjimkou. Róba působila dostatečně honosně a zároveň velice sexy bez známek vulgárnosti. Modelce patří pochvala i za dokonalý účes, který jen podtrhuje střih šatů a odhalená záda. Bravo!

Škoda té banální chyby

Mediální ředitelka zvolila netradiční róbu hrající všemi barvami. Její model byl zajímavý. Libuši Šmuclerové jednoznačně seděl. Zároveň oceňuji, že se nevzdala svého ikonického vzhledu, na který jsme všichni zvyklí. Jediné, co bych změnila, je náhrdelník. Tento doplněk by měl sedět výše u krku, ne tak nízko. To je však jen banalita.

Uber na bronzeru a na luxusu

Rádoby luxusní vzhled se Tereze Brabcové nepovedl. Myslím, že hlavním problémem je úprava vlasů a make-up. Doufám, že to je práce samotné modelky, ne profesionála. Make-up působí, jako by byl zbrkle aplikován na zadní sedačce taxíku s rozbitou žárovkou. Příště doporučuji o 4 až 6 vrstev bronzeru ubrat a možná si i zjistit, kam přesně se tento produkt nanáší. Zcela jistě to není na celou plochu tváří. Tereziny šaty mají sympatickou něžnou barvu. Transparentní dekolt posetý kamínky ale působí lacině. To samé platí i o psaníčku. Přestože jsou kožešiny velice in, ne všichni je dokážou prodat.

Sdílejte článek
Štítky vzhled Andrea Verešová Libuše Šmuclerová Tereza Brabcová

Přečtěte si také