Styl

16. ledna 2014 16:54

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Vignerová prostě ví...

MÓDNÍ POLICIE: Vignerová prostě ví...

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vignerová prostě ví...

Skvělá mini nemá chybu, odhaluje dokonalé končetiny této překrásné missky, aniž by byla vulgární. Lodičky Aneta Vignerová zvolila elegantní. Díky otevřené špičce působí lehce. I halenka s outfttem skvěle koresponduje. Jen bych ubrala na tvářence. Ta se jemně aplikuje štětcem, nenatírá se zmateně do všech světových stran.

Adéla opakovaně ztroskotává na botách

Kožená bundička Adély Gondíkové je pěkná, šaty herečce opravdu sluší. Je obdivuhodné, že si ve svém věku tato sympatická moderátorka stále může dovolit nosit oblečení bez podprsenky a vypadat takhle skvěle. Model ale opět ztroskotal na nemoderní obuvi. Je opravdu škoda, že je tento doplněk u nás tak extrémně podceňovaný.

Míšo, čouhá ti sláma z bot

Zpěvačka Míša Nosková opět nezklamala, když se oblékla do modelu a la stará mladá. Snažím se najít alespoň jeden prvek, který není zcela špatně, ale bohužel marně. Sako by mělo být delší, než je top. Lesklé kalhoty jsou šílené. Nejenže zpěvačce přidávají kila, ale jsou také velice nemoderní. Nemluvě o tom, že modrá a černá by se měla kombinovat jen výjimečně. Ve většině případů je tahle kombinace jen známka buranství. Ovšem při pohledu na sandály se o mě pokoušejí mrákoty. Doufám, že se jedná o ortopedickou obuv. Jen hledám, zda z ní někde nečouhá sláma, zcela jistě někde bude…

Sdílejte článek

Přečtěte si také