Styl

10. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Viktorie, utíká ti dekolt!

MÓDNÍ POLICIE: Viktorie, utíká ti dekolt!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Viktorie, utíká ti dekolt!

Zpěvačka na Ples v Opeře zvolila model zdobený krajkou. Tento delikátní prvek je velice moderní a slušivý a zcela jistě by ve vašem šatníku neměl chybět. Celkový výsledek je v tomto případě povedený… tedy až na pár nedostatků. Korzetová část nesedí tak, jak by měla, a zpěvaččin dekolt z něj mírně utíká. Střih dlouhé sukně je pro Victorii skvělý, neboť zdůrazní její ženské křivky. Musím pochválit ozdobu ve vlasech. Je to zajímavý a netradiční doplněk, který v tomto případě slouží coby obdoba nákladného šperku.

Ivo, vyhoď svého stylistu

Tento model je celý špatně. Stylista totiž nerespektoval moderátorčinu krásnou postavu. Při volbě oblečení se vždy snažte o to, aby vaše figura působila symetricky. Je to pravidlo číslo jedna. Moderátorka Iva Kubelková, která je známá pro své bujné poprsí, by měla zdůrazňovat hlavně spodní část svého těla. Když tedy oblékla top podtrhující její vnady, postarala se o extrémně asymetrický vzhled svých křivek. Nemluvě o tom, že střih topu je sám o sobě velice nelichotivý. Zde musím dát bohužel palec dolů.

Eliška je pravá dáma

Rudý model skvostného střihu je velice povedenou volbou. Zde je vidět míra estetického cítění paní Kaplicky. Model skvěle doplňuje jemné líčené očí a odstín rtěnky se zase shoduje s barvou róby. Eliška Kaplicky vypadá v tomto modelu jako pravá dáma. Zde se nedá nic vytknout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také