Styl

6. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Violo, co ti to kvete u rozkroku?

MÓDNÍ POLICIE: Violo, co ti to kvete u rozkroku?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Violo, co ti to kvete u rozkroku?

Tento bohémský model je opravdu hrozný. V tomto případě o nějaké úpravě vlasů u moderátorky Violy Ottové nemůže být ani řeč. Většina žen zvládne umotat lepší drdol s rukama plnýma nákupních tašek při dobíhání tramvaje. Top zdobený diviznou směřující od prsou až po rozkrok se postaral o to, že moje obočí vystřelilo k temeni hlavy jako NASA raketu. Nestačím se divit. Legíny pod kolena jsou super, ale jen v případě, kdyži máte namířeno do tělocvičny a ne na červený koberec.

Prodáváš se moc lacino

Stříbrný model s nádechem 20. let herečce sluší. Poté, co do kin přišel fenomenální snímek Great Gatsby, tento styl vidíme velice často. Herečka si krátké šaty díky své skvělé figuře může bez mrknutí oka dovolit. Já se ale domnívám, že se tak atraktivní žena nemusí prodávat v krátkých mini odhalujících dekolt. Doporučuji Kateřině Brožové volit elegantnější styl, který může být sexy a decentní zároveň.

Proč před světem tajíš postavu?

Od zpěvačky bych čekala výraznější model. Ano, černá sice zeštíhluje, ale zároveň působí fádně a nevýrazně. Victoria má skvělou figuru a může se chlubit postavou krev a mlíko. Škoda, že ji před světem chce mermomocí utajit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také