Styl

25. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Vlaďko, kde je G bod?

MÓDNÍ POLICIE: Vlaďko, kde je G bod?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vlaďko, kde je G bod?

Modelka Vlaďka Erbová poslední dobou pokročila mílovým krokem vpřed. Vzdala se lacině vypadajících kousků a sází na sofistikovanost. Tento model určitě patří mezi ty méně vydařené. Nejvíce nás fascinuje pásek s lacinou přezkou G. Nejsme sice lékaři, ale myslím, že G bod se právě tam nenachází.

Tristní outfit i barva

Gábina Partyšová má luxusní postavu, a tak si minišaty může určitě dovolit. Tento outfit ale ztroskotal na kozačkách, které se k usedlým šatičkám nehodí. Tristní je i barva. Černá obuv vypadá k tomuto stylu a barvě jako pěst na oko.

Příjemné překvapení

Moderátor Petr Vágner poslední dobou příjemně překvapuje. Nebojí se výraznějších barev a jeho experimentováni se vyplácí. Kombinace zelené a modré působí sice mírně chaoticky, ale někdy je třeba jít proti pravidlům. Petrovi se to tentokrát povedlo. Hravost se vyplatila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také