Styl

29. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE: Vlaďko, pozor na barvy!

MÓDNÍ POLICIE: Vlaďko, pozor na barvy!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vlaďko, pozor na barvy!

Modelka Vlaďka Erbová se nám ztrácí před očima. Lodičky i psaníčko chválím, jsou překrásné. Černé slim kahoty jsou klasika, která krásně podtrhla její štíhlou postavu. Bílý top je něžný, ale Vlaďka si pod něj zapomněla vzít bílou, nebo ještě lépe tělovou podprsenku, a to celkovému vzhledu dost uškodilo.

Co máš v těch botách, Domčo?

Dominice Mesarošové se podařilo nemožné. Vždycky si myslím, že její model už nemůže být horší a znovu jsem překvapená a zděšená. Její styl oblékání je extrémně vulgární. Minišaty se špagetovými ramínky přitahují pozornost na prsa, která jsme už stejně všichni viděli (v mnohých případech nedobrovolně), lodičky zdobené stejnými detaily jen potvrzují outfit hodný tanečnice a neměl by opouštět prostory vykřičeného domu. Kovové detaily oživující popularitu stylu punk vypadají nejlépe v malém množství, psaníčko působí lacině. Punčochové ponožky, které lezou modelce z lodiček, dojem hrůzy jen umocňují.

Sundej ty řetězy!

Dara Rolins je dokonalý módní chameleon. Sako jí sedí skvěle, zpěvačka v tomhle modelu působí velice sebevědomě a zároveň elegantně a sexy. Lodičky s otevřenou špičkou outfit krásně odlehčily. Na celkovém vzhledu mě ruší jen masivní řetízek, který mi připomíná styl jejího slovenského přítele, rappera Rytmuse.

Ty punčochy sundej!

Model, který zvolila Eva Skallová, je klasický, elegantní a zároveň moderní. Nic na něm není přeplácané, jednotlivé části spolu skvěle ladí. Zavinovací šaty jsou vždycky trefou do černého, tedy pokud jste majitelkou menšího poprsí. Sexy jsou i lodičky s platformou. Zcela černý outfit manažerka Dary Rolins rozbila černozlatým psaníčkem. Síťové punčocháče jsou to jediné, co Evino oblečení zkazilo, jinak je její outfit na jedničku.

Decentní miss

Bývalá miss Jitka Nováčková nás tentokrát mile překvapila. Decentní šaty jí moc sluší. Korzetový živůtek by sice na těle mohl sedět lépe, ale jelikož Jitčino poprsí evidentně boj s gravitací vyhrává, tak tenhle malý nedostatek přejdu. Psaníčko je hezké, ale chybí mi nějaký náhrdelník. Kdyby ještě Jitka zvolila rtěnku, která by ladila k šatům, byl by dojem z jejího outfitu mnohem lepší.

Sdílejte článek

Přečtěte si také