Styl

25. července 2013 12:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Vyber si jiné žebradlo

MÓDNÍ POLICIE: Vyber si jiné žebradlo

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vyber si jiné žebradlo

Ach ouvej, tyto šaty herečce nesedí. Tereza Kostková má pěknou postavu, ale tento dekolt s vykukující podprsenkou, která má zabránit následkům zemské gravitace, vypadá extrémně lacině. Kabelka má příliš dlouhé ramínko. Pokud se vám žebradlo houpe pod zadnicí, tak je něco špatně. Sandálky jsou ale hezké, zde nic vytknout nemůžu. Příště doporučuji zlomit ruce švadlence, obrátit se na jinou a koupit si permanentku do solárka.

Do kalhot už nedorosteš

Už jen barva oděvu evokuje malér. Sako v pískové barvě je super, pokud se ucházíte o roli v seriálu Miami Vice. Pokud jste kytarový virtuos, potřebujete opravdu jiné oblečení. Boty se k saku také nehodí. Ani tvarem, ani barvou, ani desetiletím, ve kterém byly vyrobeny. Doporučuji panu Brabcovi zkrátit nohavice. Šance, že do nich umělec doroste, je sice podle mého názoru minimální, ale moc bych to panu Lubomírovi přála.

Lucie, víš vůbec, kolik ti je let?

Lucie Králová vypadá po boku Jiřího Šlégra jako holčička. Černé šaty modelce sluší, působí decentně. Letní kozačky se k šatům hodí. Co mi ale hlava nebere, je krátká džínová bundička. Působí opravdu infantilně. Sáhla bych po klasičtějším střihu. Přestože se zkrácené verze nosí, Lucie by si měla uvědomit, co se pro ni ještě hodí a co nikoliv. Z tohoto kousku už prostě vyrostla. A to doslova

Sdílejte článek

Přečtěte si také