Styl

15. listopadu 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Výjimečný efekt Kateřině Kornové kazí psaníčko

MÓDNÍ POLICIE: Výjimečný efekt Kateřině Kornové kazí psaníčko

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Výjimečný efekt kazí psaníčko

Minimalistický model je zajímavý. Kateřina Kornová má už léta velice vyhraněný styl, který z ní sice dělá „babochlapa“, ale už k ní zřejmě patří. Skvělé jsou futuristické boty, které se postarají o výjimečný efekt. Kateřina si ho ale poněkud zkazila lacině vypadajícím psaníčkem.

Příjemné překvapení!

Moderátorka má postavu jako lusk. Díky těmto zajímavým šatům vynikla její skvělá silueta dokonale. Model je sexy, aniž by působil vulgárně. Klasické střevíčky působí velice vkusně. Dokonce i účes se k outfitu skvěle hodí. Tentokrát prostě Iva Kubelková příjemně překvapila.

Tady je prostě všechno špatně!

Olga Menzelová dostává v boji s módou pořádně za uši. Oblečení se možná hodí na procházku po parku, ale zcela jistě ne do společnosti. Hnědý top působí infantilně. Kožená bunda bez límce je staromódní. Khaki kalhoty jsou zase nudné a kabelka na společenskou akci příliš velká. Sluneční brýle se uvnitř také nenosí. Ani na očích, ani ve vlasech. Takže podtrženo sečteno, Menzelová se v tomto outfitu netrefila ani s jedním kouskem. Škoda.

Sdílejte článek
Štítky styl Iva Kubelková Olga Menzelová oděv Kateřina Kornová

Přečtěte si také