Styl

3. února 2014 12:10

Jan Miler

MÓDNÍ POLICIE: Vykopni ty boty!

MÓDNÍ POLICIE: Vykopni ty boty!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vykopni ty boty!

Kopytem sem, kopytem tam... Přestože jsou podpatky sympatické moderátorky Moniky Marešové jistě pohodlné, připomínají kopyta. Dovoluji si s jistotou říct, že po takovém vzhledu Monika asi neprahne. Moderátorka jinak velkou chybu při oblékání neudělala. Kožená sukně je posledním módním výkřikem, kombinace s transparentní blůzkou na zavazování příjemně překvapí. Maxi psaníčko s přivřeným okem v dnešní kritice také projde. Zde zklamala jen zmiňovaná obuv.

Elegán s velkým E

Jan Přeučil je jeden z mála mužů, kteří si vždy dají záležet na své garderobě. Pokrývka hlavy je v jeho případě neodmyslitelným doplňkem, stejně jako dlouhý kabát a dobře padnoucí sako. Bohužel i mistr tesař se někdy utne. Sako s výraznou kostkou a jemným náznakem dandy stylu hlásí comeback, bohužel vázanka v bílé barvě s tímto kouskem neladí. To samé platí i pro košili s vertikálními proužky. I tak se Jan Přeučil vryl do paměti žen jako elegán s velkým E.

Jiřino, chce to něco elegantnějšího

Sympatická zpěvačka Jiřina Jandová sází na jistotu v podobě lichotivé černé barvy, což je v jejím případě opravdu škoda. Se svou vizáží si s přehledem může dovolit zajímavější kousky. Dobře padnoucím sakem se skoro nikdy nic nezkazí. Díky němu vytvoříte nenucený a elegantní model, jenž nikdy nebude zavánět nudou. Bohužel se vám to povede jen v případě, pokud se nedopustíte stejné chyby jako Jiřina Jandová. Ta si pod sako oblékla černý top, který s ním úplně splývá. Džíny tohoto odstínu se k zimní garderobě zpravidla nehodí. Pásek s výraznou přezkou zase působí příliš stroze a staromódně. Příště doporučuji zakomponovat elegantnější kousky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také