Styl

21. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš famózně

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš famózně

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vypadáš famózně

Krásná herečka aspiruje na jednu z nejlépe oblékaných žen u nás. Její modely jsou vkusné, moderní a mají takzvaně šmrnc. Fialový model skvěle podtrhuje hereččinu skvělou postavu a černé doplňky dodávají outfitu nádech luxusu. Není jedna jediná věc, kterou bych paní Janě Švandové mohla vytknout. Vypadá famózně.

Proč chceš upoutat jen dekoltem?

Šaty jsou zajímavé. Mrzí mě, že snaha upoutat bujným dekoltem je u nás stále na denním pořádku. Zvířecí dezén je in, ale společně s již zmiňovaným střihem šatů je výsledek značně laciný. Zlaté lodičky s výraznou špičkou modelu modelky Jitky Kocurové na eleganci nepřidávají ani trochu.

Ivo, uber!

Moderátorka Iva Kubelková vypadá v tomto modelu rozpačitě. Celkově nemohu vytknout ani jeden z kousků, outfit se skládá ze zajímavých prvků. Ivě však tento vzhled nesedí. Moderátorka neustále a hekticky střídá styl své garderoby, což je špatně. Doporučuji zvolit si jeden směr (jako např. nenucená elegance), a ten doladit do dokonalosti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také