Styl

12. května 2014 10:10

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš jako kuna po večeři

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš jako kuna po večeři

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Báro, proč tak agresivně?

Přirozeně atraktivní žena s módou zápasí jako rodina Štiková s obezitou: ne úplně úspěšně. Tento model jednoznačně působí extrémně lacině. Červené doplňky jsou příliš agresivní. Nemluvě o rudé rtěnce, která propůjčuje Báře Mottlové vzhled kuny po večeři. Masivní řetěz na krku by byl prima, kdyby ho herečka nekombinovala s bílým tričkem posetým jistě oduševnělými nápisy. Výsledek? Extrémně laciný model.

Hanka s elegancí pořádně zacvičila!

Ach ouvej, záměr chápu, ale výsledek se nepodařil. Hanka Kynychová sice zvolila skvělé šaty, ale doplňky ji zradily na celé čáře. Koženkový pásek se absolutně nehodí k večerním šatům. Stříbrné psaníčko je ok, ale zlaté lodičky s kabelkou neladí. U metalických tónů je to jasné, buď jeden odstín, nebo ten druhý. Oba jen v případě, že jste discokoule. Výsledek tedy bohužel průměrný, a to stačilo tak málo. Otevřít oči a najmout si stylistu.

Báro, proč nosíš obuv přítele?

Herečka Bára Poláková zvolila sympatický model, který nás sice ze židle nezvedne, ale určitě ani nic nepokazí. Výrazný top je hezký, skvěle rozzáří tmavý outfit, ale ty boty! Kožené polobotky jsou sice fajn, ale doporučila bych je vrátit přítelovi, určitě je už postrádá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také