Styl

17. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš jako porcelánová panenka

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš jako porcelánová panenka

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vypadáš jako porcelánová panenka

Sympatická herečka podtrhla díky kabátu s kožešinovým lemem svou dívčí krásu. Ženský styl dovršený obuví s retro nádechem Andree Kerestešové sluší, vypadá jako porcelánová panenka. Tento netradiční model se povedl.

Proč nás děsíš?

Není možné, že toto je normální outfit. Zde se zřejmě jedná o připravovaný editorial pro nějaký tištěný časopis. Já osobně nechci své kolegyně hanit, ale kdyby na mě ze stránek časopisu vykoukla jedinečná herečka Issová v tomto nemožném ohozu, zcela jistě si ihned ruším předplatné. Kalhoty Kláře nesedí, svetr a lodičky působí příliš strojeně a fádně. A klíčenka za pasem? Ano, je to děsivé, ale takto se v Čechách udávají trendy.

Zajímavé jako loňský televizní program

Moderátorka s příjemným vystupováním i vzhledem vypadá v černé barvě sice dramaticky, ale outfit je ve výsledku stejně dech beroucí a zajímavý jako loňský televizní program. Tři odlišné odstíny černé nikdy nevypadají dobře. Daniela Šinkorová by měla vsadit na klasičtější prvky a vnést do své garderoby trochu barvy.

Sdílejte článek
Štítky krása časopis styl panenka herec Česko Daniela Šinkorová trend vzhled Andrea Kerestešová

Přečtěte si také