Styl

24. března 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš jako z Kouzelné školky

MÓDNÍ POLICIE: Vypadáš jako z Kouzelné školky

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Vypadáš jako z Kouzelné školky

Tereza Kostková je skvělá. Na obrazovce vždy nadchne, na poli módy nikoliv. Její modely jsou někdy až trestuhodné. Elegantním sakem nejde skoro nikdy nic zkazit. Kostkovanými kalhotami, přestože hlásí comeback, naopak můžete zkazit skoro všechno. Kdyby se herečka a moderátorka raději nasoukala do dobře padnoucích džínů a elegantnější obuvi, vypadala by famózně a ne jako Nesvadba z Kouzelné školky.

Vypadáš jako oslabená šestnáctka

Moderátorka Iveta Vítová oblékla lacině vyhlížející top, džíny a fádní obuv. Chápu, že v raném počátku rodičovství preferují matky pohodlí, i tak ale mohla modelka zvolit výraznější a nápadnější garderobu nebo alespoň klasičnější top. Transparentní tričko se cvočky je hodné oslabené šestnáctky připravující se na páteční diskohrátky, v šatníku modelky a bývalé nejkrásnější slečny ČR nemá co dělat.

Tenhle outfit zkolaboval na botách

Krásná herečka sáhla na netradiční kombinaci dvou zvláštních stylů a překvapivě tuto nečekanou souhru rozmanitých stylů ustála. Subtilní top působí velice žensky a společně s kalhotami se sníženým sedem vytváří výrazný kontrast, který však nevadí. Celý model Marie Růžičkové bohužel zkolaboval na obuvi. Kdyby herečka sáhla po otevřených lodičkách pudrové barvy, její outfit by vypadal dokonale.

Sdílejte článek

Přečtěte si také