Styl

13. ledna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE: Yvetta má šarm vodníka Kebuleho

MÓDNÍ POLICIE: Yvetta má šarm vodníka Kebuleho

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Yvetta má šarm vodníka Kebuleho

Herečka zcela jistě chtěla vypadat pohádkově krásně, ale v těchto šatech má šarmem blíže k vodníkovi Kebulemu než ke spanilé princezně. Modré mini s řasením jsou jednoduše ohyzdné. Leský materiál na šatech prozrazuje laciný původ zavánějící vietnamskou tržnicí. Yvettě Blanarovičové nepomohly ani doplňky. Kozačky se ke společenským šatům nenosí. A dál? I když jsou kožešiny in, a to ani nemusí být pravé, přesto vypadá Blanarovičová komicky. To, co má na sobě, se jen těžko identifikuje. Připomíná „to“ spíš rohožku do koupelny než kus oblečení.

Lacině prodáváš, co už všichni viděli

Ještě nedávno jsem glorifikovala tuto mladou moderátorku s tím, že konečně našla svůj styl. Poslední dobou byla na veřejnosti viděna v elegantní garderobě a bodovala u módních kritiků. To je ale už opět pasé. Tento model je toho důkazem. Svršek stylu bordelmamá je šílený.

Prachařová lacině prodává své přednosti, které už stejně všichni viděli. A to, že si přes spodní prádlo vezme sako, jí na dramatičnosti nebo na grácii zcela jistě nepřidá. Při pohledu na džíny pátrám v paměti, kde jsem tyto kalhoty už viděla... Už to vím! V mé bývalé práci je nosil soused z domu odnaproti. Takový to byl milý squatter.

Dášo, konečně vypadáš k světu!

Přestože minule zpěvačka Dáša Zázvůrková skončila pod palbou kritiky, tentokrát je na tom o poznání lépe. Žádné příšerné masivní přívěsky ani móda připomínající skromný regál s oblečením zastrčený v obchodě s bio potravinami. Moderní, nenucený a hlavně nepřeplácaný. Přesně tak vypadá oblečení, které Dáša Zázvůrková zvolila. Udělala dobře.

Ano, džíny by mohly mít jiný, decentnější odstín. Chybí mi zde pásek. Ale to je tak vše, co mohu vytknout. Dokonce i bílá košile s límečkem, která se stylem ke kožené bundě tohoto střihu nehodí, nevypadá špatně. Jen tak dál.

Sdílejte článek

Přečtěte si také