Styl

8. května 2014 13:10

Lenka Zajícová

MÓDNÍ POLICIE: Yvetto, proč se oblékáš do futrálu na lyže?

MÓDNÍ POLICIE: Yvetto, proč se oblékáš do futrálu na lyže?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Yvetto, proč se oblékáš do futrálu na lyže?

Yvetta Blanarovičová neustále šokuje. Její extravagantní styl oblékání mi vyráží dech. Černý overal je zajímavý, ale kožená bunda s kapucí z modelu dělá nežádoucí paskvil. Blanarovičová vypadá, jako by se nasoukala do fusaku na lyže. Ani luxusní lodičky výslednému vzhledu nepomůžou.

Daniela ukázala luxusní postavičku

Moderátorka Daniela Šinkorová sáhla po barevném modelu a udělala dobře. Její drobná postava bílé kalhoty s přehledem snese. Top je zajímavý, ale růžové střevíčky působí přeplácaně. Jeden výrazný prvek bohatě stačí. Daniele nic jiného vytknout nemůžeme. Vypadá skvěle.

Nesvadbová vyšla v modelu za desetitisíce

Spisovatelka Bára Nesvadbová se nebojí extravagantních módních výstřelků a za to ji chválím. Kožená bunda se zipy je dokonalá. Kabelka značky Chanel roztomilá. Model je jednoduše zajímavý a hodný šéfredaktorky módního magazínu. Jediné, co musím zkritizovat, jsou černé punčocháče. Díky nim vypadají její nohy jako nemocí zasažené pahýly.

Sdílejte článek
Štítky styl lyže Daniela Šinkorová vzhled Bára Nesvadbová Yvetta Blanarovičová

Přečtěte si také