Styl

25. února 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z Babovřesk: Outfity jako z pohádky

MÓDNÍ POLICIE z Babovřesk: Outfity jako z pohádky

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Skvělá pohádková babička

Tato herečka vypadá jako typická pohádková babička. Její outfit skvěle vystihuje garderobu, kterou skrývá almara snad každé babičky starší generace. Tedy až na kabelku, která se nosí těsně nad poprsím – to vidím prvně. Bude to zřejmě nějaká novinka... Oblečení, kterému můžeme vzhledem k datu výroby vykat, by mělo zůstat v almaře a za pár let fungovat jako archeologický artefakt.

Ručně pletený Pepek námořník

Oceňuji smysl pro humor této herečky. Groteskně vypadající model připomínající Pepka námořníka je zcela jednoznačně ruční prací. Sněhově bílý svetr s 3D efekty je delikátní, pletená pokrývka hlavy připomínající mlynáře a vojína zároveň ve mně vyvolává sebedestruktivní sklony. Nejde ani o svetr, dokonce ani o čapku. Oko bych přivřela dokonce i u kapsičky s pejskem visícím na krku herečky. Co ale nepochopím, je hůl obohacená o stojánek s PET lahví. Domnívám se, že paní herečka zabloudila na premiéru ze sběru hub, lesních plodů, popřípadě – vzhledem k jejímu věku – z lovu dinosaurů.

A tento model… zvítězil!

Tato herečka vypadá z trojice žen z Babovřesk nejlépe. Musím pochválit volbu barev. Tmavé kalhoty zeštíhlují, výrazný top zase opticky pomůže k symetrické postavě. Materiál, který je stejně přírodní jako zubní protézy hlavních hrdinek, je sice na můj vkus příliš lesklý, ale herečce zcela určitě patří prvenství této módní paralympiády.

Sdílejte článek

Přečtěte si také