Styl

25. listopadu 2013 19:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z Českého slavíka: Lucko, připomínáš disco kouli

MÓDNÍ POLICIE z Českého slavíka: Lucko, připomínáš disco kouli

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Připomínáš disco kouli

Skromná zpěvačka Lucie Vondráčková nedávno změnila svou dvorní stylistku. Udělala dobře, jenže… i mistr tesař se někdy utne. Psaníčko je sice hezké, ale jeho pořízení je absolutně ztrátou peněz, pokud se vám do něj nevejdou ty nejnutnější věci, jako je mobil, který musí Lucie držet v ruce. Příště tedy můžete vyrazit na večerní třeba jen s pouzdrem na vizitky nebo s klíčenkou. Výsledek bude stejný. Lesklý model zpěvačky zklamal na celé čáře. Připomíná disco kouli, ale já jsem si jistá, že nikoho, v dobrém slova smyslu, neoslnil. Make-up i vlasy jsou však na jedničku.

Vypadáš jako panenka na dortu

Naše úřadující miss je roztomilá. Zde ale vypadá Gábina Kratochvílová jako panenka na dortu – příliš strojeně. Jednodušší styl by byl pro tuto akci vhodnější. Náhrdelník je zbytečný. Pamatujte, že pokud máte šaty na jedno rameno, výrazný šperk už si brát nemusíte. Náušnice ke krátkému účesu naopak skvěle vyniknou.

Dalas za uši černokněžníkovi?

Za náhrdelník dávám palec nahoru, skvěle odpoutá (aspoň na moment) pozornost od modelu složeného z prapodivných a naprosto neslučitelných kousků. Džíny měla zpěvačka raději dál nechat ležet ve skříni. A obuv? Ta měla zůstat jako nezrealizovaný nápad v hlavě ševce. Verdikt je zde tedy jasný: Anna K. je velká bojovnice. Úspěšně se poprala s rakovinou a nyní už díky jejímu oblečení víme, že dala za uši i nějakému nebohému černokněžníkovi, kterému posléze odcizila celý jeho outfit. Zde můžeme jen doufat, že okradený mág zpěvačku vystopuje a tuto parádu si vezme celou zase nazpět.

Sdílejte článek

Přečtěte si také