Styl

12. července 2013 17:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z golfu: Sexy, ale odlož ty hodinky!

MÓDNÍ POLICIE z golfu: Sexy, ale odlož ty hodinky!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Sexy, ale odlož ty hodinky!

Přesně takhle to má být. Buď vsadit na sportovně laděný model, nebo elegantní bez sportovních prvků. Míchat tyto dva trendy je špatně. Jemný transparentní top je sexy, aniž by působil vulgárně, bílé kalhoty Vendule Křížové bezvadně padnou a jen podtrhnou hereččinu skvělou figuru. Lodičky s otevřenou špičkou pak dodaly modelu na svěžesti. Pokud by byla špička zavřená, model by vypadal dost upjatě. Jediné, bez čeho bych se obešla, jsou hodinky s výrazným páskem.

Mahu, co to je za podivný mix?

Výrazné barvy jsou in. Top s límečkem je hezký, přestože Mahulena měla raději sáhnout po tričku se čtyřmi knoflíčky. Vršek bohužel absolutně nekoresponduje se zbytkem modelu. Chápu, že Mahulena Bočanová chtěla alespoň trochu ctít eleganci spojenou s golfem, ale v kombinaci s korálky a sandálky působí golfové prvky v outfitu zvláštně. Mahulena měla dotáhnout model do zdárného konce. Lepší by bylo zvolit blůzku korespondující s doplňky, a nebo sáhnout jen po golfových kouscích.

Vignerová to vychytala!

Je až absurdní, jak je snadné vychytat outfit na golfový turnaj, a kolika celebritám se to nepodařilo. Vignerová však obstála. Zvolila sportovní kalhoty a správnou obuv. Žádné nevhodné příšerné šperky, bohémské doplňky nebo turecké kalhoty. Vignerová vsadila na decentní a vhodný model a udělala dobře.

Julie, ty jedeš do Bulharska?

Modelce se podařilo obléknout na elegantní golfový turnaj v Karlových Varech neskutečně lacině. Julie Zugarová dokázala zkombinovat všechna synonyma kýče. Její vkus jen mírně pokulhává za estetickým cítěním návštěvníků bulharských plážových diskoték. Velice mě překvapil modelčin top s límečkem. Postrádá totiž kamínky a laciná anglická hesla bez jakéhokoli smyslu. Dokonce, což je pro modelku novinka, nemá její top žádný výstřih! Julie ale nezklamala a rozhodla se obohatit model alespoň o výrazné náušnice. Také džínové capri kalhoty jsou na sportovně laděné akce opravdu tabu. Šperk i kalhoty s bílými švy měly zůstat viset na stánku v holešovické tržnici. Jediné, v čem neudělala modelka úplnou chybu, jsou tenisky. Na slečnu Zugarovou je tento outfit skvělý úspěch. Dávám jí proto za každou botu pět procent. Takže deset, Julie.

Gábino, opravdu chceš do harému?

Gábina Partyšová, jedna z našich nejlepších moderátorek, letos trpí epidemií harémových kalhot. Jejich pohodlí je sice nakažlivé, ale tvar absurdní. Tyto kalhoty teď vídáme na sympatické Gábině neustále. Je to obrovská škoda. Moderátorka má skvělou postavu. Nechápu, proč se rozhodla, že zase sáhne po tureckých kalhotách? Ty totiž neprotahují nohy, ale zadnici! Nemluvě o tom, že na golfový turnaj se ani tyto kalhoty, ani gumové balerínky na zvýšené podrážce naprosto nehodí. Pro příšerné gumáky je nejlepším místem nejzazší roh botníku, kde je už nikdo nikdy nenajde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také