Styl

4. září 2013 09:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z Hollywoodu: Nečekaný outfit bývalého krasavce

MÓDNÍ POLICIE z Hollywoodu: Nečekaný outfit bývalého krasavce

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Nečekaný outfit bývalého krasavce

Navoněného elegána, kterého jsme kdysi vídali jen v dokonale padnoucím saku, vystřídal uvolněný chlap se zcela jiným stylem oblékání. Brad Pitt dokáže prodat stejně dobře smoking jako outfit s bohémským nádechem. Khaki barva herci sedí, delší vlasy jsou také sexy. Brad Pitt jednoduše zraje jako víno.

Orlando je pořád švihák!

Orlando Bloom je stále švihák. Mladý herec působí neskutečně dobře i v roli otce. Černé tričko vypadá nenápadně a nenuceně a v kombinaci s modrými džíny a klasickými brýlemi velice, velice sexy. Jen tak dál!

Fotříku, kde máš minivan?

Kdysi neohrožený a chrabrý gladiátor Russel Crowe nám takzvaně zfotrovatěl. Neoholená tvář, černé seprané polo a vyšisované džíny. Jediné, co na tomto snímku ještě chybí, je kapka hořčice na břiše a rodinný minivan. A takový to byl fešák…

Sdílejte článek
Štítky Orlando Bloom Brad Pitt styl Hollywood Orlando Russell Crowe oděv

Přečtěte si také