Styl

8. července 2015 09:00

Lenka Zajícová

Módní policie z Karlových Varech. Moravcová nepřekvapila, Geislerová zabodovala

Módní policie z Karlových Varech. Moravcová nepřekvapila, Geislerová zabodovala

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Verešová působila rozpačitě

Nikol Moravcová předvedla na karlovarském festivalu model, který byl přeplácaný jako zadnice zlobivého haranta. Nikol by si měla sundat tak půlku z toho, co má na sobě. Trapné detaily jsou okoukané. Talent módních bloggerů je udělat z mála zajímavý model. Ne se zdobit jako vánoční stromeček a doufám, že alespoň nějaké módní prvky někoho zaujmou. Čelenka je trapná, v kombinaci se zbytlekm outfitu který připomíná kombinaci nevkusné kancelářské krysy a nóbl manažerky, působí teatrálně. Psaníčko je vtipné, při pohledu na celý model mi je spíš do pláče.

Anna nezklamala...

Ana Geislerová se oblékat umí. Ví, že méně je více. Díky své hubené postavě a permanentně arogantnímu výrazu prezntuje modely s nestukečným sebevědomím. Tyto šaty jsou hezké, vkusné, střih, který sluší jen málokomu je nevšední a zcela určitě podtrhuje výjimečný vzhled této ryšavé krásky.

Sympatický a decentní model...Nikol to umí

Nikol Švantnerová je naší nově úřadující misskou a na to, že tento titul nosí jen pár měsíců, oblékla se skvěle. Až na drobné detaily jako je zpracování šatů, je střih skvělý, barva je sice zrádná, ale Nikol róbu tělové barvy ustála díky opálené pokožce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také