Styl

1. dubna 2014 10:10

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z "missího" večírku: Faltýnová jako špatná kopie Svobodové

MÓDNÍ POLICIE z "missího" večírku: Faltýnová jako špatná kopie Svobodové

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Faltýnová jako špatná kopie Svobodové

Faltýnová se na sobotní akci oblékla do šatů značky Herve Leger, které pořídíte za několik desítek tisíc. Mimochodem, tuhle značku miluje celý Hollywood. Blyštivé materiály jsou velice in, takže proč také ne? Postavu na tento outfit Petra zcela určitě má. Bohužel model postrádá ten správný ohromující efekt, který vás přinutí se za jeho majitelkou otočit. Nakonec tedy Faltýnová na finále České Miss vypadala jako kopie jedné z jeho bývalých přítelkyň, Hanky Svobodové.

V porovnání s nebožtíky jsi za hvězdu

Romantická móda je dalším ze současných aktuálních trendů. Lucie Smatanová se sice oblékla do krajky, nicméně její model patřil mezi ty méně vydařené. Krajka v černé barvě vypadá jako dekorace z krematoria. Na finále Miss sice tentokrát modelka Smatanová neoslnila, nicméně v porovnání s nebožtíky v dřeveném pyžamu je zcela jistě za hvězdu.

Lucie, tohle je skvostný model

Modelka se po dlouhé době ukázala na veřejnosti v modelu, který je opravdu skvostný. Růžové šaty jsou díky aplikaci z hadí kůže velice originální. Modelce Lucii Hadašové zdůrazňují její vosí pas, výstřih v kombinaci s jemně transparentním materiálem zase nenápadně a decentně odhaluje poprsí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také