Styl

31. března 2014 14:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z "missího" večírku: Lindu zradil střih!

MÓDNÍ POLICIE z "missího" večírku: Lindu zradil střih!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lindu zradil střih!

Letos se ukázaly bývalé missky v neobvyklém lesku. Linda Bartošová opět zvolila jednoduché šaty s výrazným dekoltem. Klasické modely připomínající garderobu Marylin Monroe modelce sedí, a ona to moc dobře ví. Ovšem v porovnání v loňským rokem tentokrát modelku mírně zradil střih. Horní část šatů by měla sedět o poznání lépe. I tak jde o povedený outfit a Bartošové to velice sluší.

Minimalistické a skvělé!

O překvapení „missího“ večera se postarala modelka Lilan Sarah Fischerová, která se oblékla do kalhotového kostýmku sněhově bílé barvy. Minimalistický model obohatila o decentní šperky a skvělé psaníčko. Make-up včetně úpravy vlasů byl na jedničku. Prostě skvělý outfit.

Victorie, chybí ti jen náhrdelník

Je těžké uvěřit, že tato zpěvačka nedávno porodila svého druhého potomka. Victoria tentokrát zvolila róbu kopírující její sličnou siluetu. Barva, která na většině slovanských dívkách působí příliš agresivně, sedí Victorii jako ulitá. Jediné, co bych vytkla, je absence náhrdelníku, který by k tomuto modelu skvěle seděl.

Sdílejte článek

Přečtěte si také