Styl

4. března 2014 16:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z Oscarů: Co měly herečky na sobě – a od koho?

MÓDNÍ POLICIE z Oscarů: Co měly herečky na sobě – a od koho?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Angelina konečně odložila černou

Angelia Jolie vsadila na populární metalické barvy a překvapivě sáhla po bohatě zdobených šatech návrháře Elie Saaba. Je příjemné vidět tuto křehkou herečku v jiné barvě než v černé. Róba je sexy a nadčasová. Dokonce i make-up a vlasy jsou bezchybné. Zde se nedá nic vytknout.

Nebesky modrá, nadpozemsky krásná

Herečka Lupita Nyong'o, která si nakonec odnesla domů Oscara, vyšla na červený koberec v róbě ušité přímo na míru. O tento skvostný model se postarali návrháři z módního domu Prada stejně jako o psaníčko a obuv v tělové barvě. Hedvábné šaty v barvě nebeské modři vypadaly na herečce přímo nadpozemsky krásně. Tato snědá kráska se naprosto jednoznačně postarala o jeden z nejvydařenějších modelů večera.

Penelope Cruz zněžněla

Asymetrický model se pro španělskou krásku Penelope Cruz zrodil pod taktovkou módního domu Giambattista Valli. Šifonová róba v barvě cukrové vaty působí velice něžně. Psaníčko černé barvy je skvělým kontrastem. Moc pěkně ladí se stužkou zdůrazňující hereččin pas. Díky těmto černým prvkům nepůsobí vzhled přeslazeně. Herečka obohatila model o luxusní šperky klenotnictví Chopard.

Sdílejte článek

Přečtěte si také