Styl

3. března 2014 16:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z Oscarů: Lady Gaga zase překvapila

MÓDNÍ POLICIE z Oscarů: Lady Gaga zase překvapila

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Lagy Gaga zase překvapila

Kontroverzní zpěvačka se rozhodla nešokovat a tím vlastně šokovala všechny. Jelikož se nedávno stala tváří značky Versace (Prima Style vás informoval jako první) očekávalo se od ní, že se objeví právě v modelu tohoto italského giganta. A nezklamala. Flitry posetá róba s motivy art deca je dílem Atelier Versace Couture. Lady Gaga v ní vypadá moc krásně. Až na ty boty… Pod róbou Lady Gaga skrývala obuv, kterou pro ni na míru vyhovil návrhář Brian Atwood. Zpěvačka se tak promenádovala po červeném koberci na třiceticentimetrových platformách, které celkový glamour vzhled kazily.

Kelly Osbourne zaválela

Kelly Osbourne je milovnicí vintage glamour vzhledu. Sněhově bílá róba značky Badgley Mischka tento styl vystihla naprosto v každém směru. Sněhově bílé šaty bohatě prošívané krystaly sednou moderátorce dokonale. Zlaté doplňky pak tento vzhled dotáhují do vítězného finále.

Borůvka na Oscarech

Prostorově výraznější herečka známá ze snímku Precious nebo American Horror Story ukázala, že pro černou v jejím šatníku není místo a opět sáhla po pestrém modelu. Šaty značky Theia mají sice skvělou barvu, ale jejich střih opravdu neosloví. V roce 2010 zvolila Gabourey Sidibepři stejné příležitosti róbu návrhářského dua Marchesa a všechny naprosto oslnila. Letos volba jejího modelu nenadchla, třicetiletá umělkyně v něm působí jako nedozrálá borůvka. Více vypasovaný model by jí lichotil o poznání víc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také