Styl

8. července 2015 09:00

Lenka Zajícová

Módní policie z plesu v Karlových Varech. Missky se stále hledají

Módní policie z plesu v Karlových Varech. Missky se stále hledají

Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Zajícová, vám nic nedaruje! Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Verešová působila rozpačitě

Andrea Verešová zvolila model, který tentokrát nijak nezaujal. Přestože se na první pohled jednalo o zajímavou róbu, vzadu měla divný volán, který evokoval ocásek nebo popřípadě skoliózu. Ani v jednom případě se nejedná o sexy prvek.

Jani, tady už přestávám doufat v lepší zítřky

Další miss, která při rozdávání estetického cítění stála v jiné frontě, je zcela jistě Jana Doleželová. Její modely jsou vždy ve stylu stará mladá. Dress code je pro ni španělská vesnice, ale i tak nesmí tato miss chybět na žádném ročníku karlovarského festivalu. Pokud vezmeme v potaz outfity, které si na sebe Jana většinou obléká, toto je zcela jistě menší peklo. Obuv však působí příliš robusně, psaníčko je nemoderní a střih šatů rovněž. U slečny Doleželové se však jedná o jeden z nejzdařenějších modelů, a tak musím přivřít oči a dát jí relativně vysokou známku, přestože většina žen by s tímto modelem pohořela.

Módní peklo dostává s Gabrielou nový rozměr

Gabriela Franková tápe v módních trendech jako divoká svině v kukuřici. Její estetické cítění se jasně blíží bodu mrazu.Tento model Frankové je dalším důkazem, že máme pravdu. Overal je příliš pestrý a ze sličné postavy dělá křivky podobající se mastodontovi. Gabrielo, vsaď na luxusní a jednoduché prvky s rafinovanými detaily. Ne na děsivé kreace vesnických selek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také