Styl

16. července 2013 17:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE – Z pohádky do pohádky: Jako Marge Simpson!

MÓDNÍ POLICIE – Z pohádky do pohádky: Jako Marge Simpson!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Jako Marge Simpson!

Poznejte španělskou zpěvačku La Terremoto de Alcorcon, která se proslavila imitacemi Madonny, Kylie Minogue a v neposlední řadě extrémně nevkusným oblékáním inspirovaným kabaretem Moulin Rouge. Nikdy není vhodné nosit spodní prádlo jako normální oděv. Působí to příliš lacině. Španělská umělkyně se snaží o sex-appeal Dity Von Teese s účesem Marge Simpson. Výsledek? Nevkusné a komické...

Haló, nemáte utržené sluchátko?

Americká asistentka režie Angela Goding dokázala nemožné. Bez ostychu totiž propůjčila svému štíhlému tělu proporce jezevčíka Jonatána. Vzhled pohádkové postavičky se jí podařil docílit díky tureckým kalhotám a topu s takzvanými netopýřími rukávy. Ruce a nohy si tak Angela opticky zkrátila na naprosté minimum. Outfit asistentky režie je zajisté složený z drahých a luxusních prvků. Nemožné střihy se ale postaraly o anatomii, kterou by nepohrdl žádný výzkumu schopný vysokoškolský profesor. A tak křičím jako hrom, ať je koček milion...

Promiskuitní Maková Panenka

Nevím, co vedlo španělskou návrhářku Marii Escote k tak brutálnímu outfitu. Mariiny šaty připomínají spíš cirkusový trikot. Tento styl je opravdu šílený. Světe div se – cirkusovou hrůzu nezachránila ani růžová kabelka z hadí kůže. Vysoké, lacině vypadající lodičky inspirované divokou šelmou celkový vzhled nezachránily. Tato paní vypadá jako promiskuitní Maková Panenka.

Zubejdo, máš z ostudy kabát!

Nejsem si zcela jistá, kterou nadpřirozenou bytost mi připomíná americká návrhářka Suzi Click. Umělkyně oblečená do bohémských prvků zdobených prazvláštními potisky, s dřevěnými korálky okolo krku a šátkem na hlavě působí, že se zhlédla ve snímku Lotrando a Zubejda. Identifikace tohoto outfitu opravdu není snadná. Jedno je ale jisté: našli jsme pomyslný kabát z ostudy, který zřejmě neměl nikdy spatřit světlo světa. Nebo alespoň ne v kombinaci s kouzelným měšcem přes rameno.

Zelená pro vodníka Česílka

Dát tomuto outfitu zelenou opravdu nemůžu, ale tato slavná italská architektka a designérka mě předběhla. Teresa Sapey je půvabná žena. Její oblečení je decentní, tedy pokud hodnotíme model od kolen nahoru. Svetr mohl zůstat doma, ale chápu, že se ženy po dosažení určitého věku snaží své paže nevystavovat. Tento doplněk tedy v určité míře toleruji. Nevím si ale rady s brčálově zelenými doplňky. Buď jsou následkem její barvosleposti, nebo se umělkyně zhlédla ve vodníku Česílkovi.

Sdílejte článek
Štítky styl Madonna Marge Simpsonová pohádka vzhled oděv Kylie Minogue Teresa Sapey Lotrando a Zubejda

Přečtěte si také