Styl

7. prosince 2013 08:00

Ivana Nádvorníková

MÓDNÍ POLICIE z Talentu: Porotci se pěkně vybarvili

MÓDNÍ POLICIE z Talentu: Porotci se pěkně vybarvili

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Máš smysl pro humor, nebo vadu zraku?

Seladon Slávik tentokrát neoslnil. Jednotlivé kousky oblečení spolu absolutně nekorespondují. Buď má porotce Talentu smysl pro humor, nebo vadu zraku. Košile a obuv nevadí, ale kapsáče s výraznými švy? Kdepak tuto parádu Jaro Slávik asi viděl Slávik? Možná leda na majiteli rychlého a zběsilého autogramu na Matějské anebo na posledním albu chlapecké skupiny Backstreet Boys. V obou případech doporučuji hledat módní inspraci jinde.

Leoši, tohle je cool!

Moderní, svěží a nenucené. Moderátor plně důvěřuje svému dvornímu stylistovi Filipu Vaňkovi a dělá dobře. Tento model je na jedničku. Tenisky s oranžovými detaily, které korespondují s tričkem, jsou jen dokonalou třešničkou na dortu. Žádná laciná loga nebo zbytečné zdobení. Tento mladistvý a decentní outfit se Leošovi Marešovi opravdu povedl.

Bílá není konečně černá, ale modrá!

Konečně je tato zpěvačka vidět i v jiné barvě než je černá. Kobaltově modrá je ideální pro všechny odstíny pleti. Je stejně lichotivá jako černá, ale na rozdíl od ní skvěle rozzáří. Šaty jsou hezké, výrazný náhrdelník je doplňkem, který dodá modelu nádech luxusu. Celkový vzhled bohužel kazí černé silonky, nemluvě o tom, že se do lodiček s otevřenou špičkou nehodí. Pokud se silonek nechcete vzdát, příště sáhněte raději po tělové matné barvě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také