Styl

4. července 2013 06:40

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Cirkusové překvapení?

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Cirkusové překvapení?

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Cirkusové překvapení?

Barbora Motlová je od přírody krásná žena. Tento styl oblékání jí ale na přitažlivosti výrazně ubírá. Herečka vypadá, jako by se právě chystala do cirkusu, kde bude uvádět nějaké obzvlášť povedené číslo. Šaty, které si Barbora na sebe tentokrát vzala, jsou zcela výjimečné. Najdete zde totiž symboly laciné módy: kamínky a dezény inspirované světem zvířat. V neposlední řadě jsou šaty příliš krátké a ještě ke všemu ozdobené vlečkou. Opravdu umělecké dílo. Divím se, že si Bára Motlová k róbě nevzala ještě každou botu jinou... Příště doporučuji klasičtější model a švadlence zlomit ruce, aby podobný “skvost” už neměl šanci nespatřit světlo světa.

Míšo, tohle se ti povedlo

Elegantní model s kontrastním kanárkově žlutým psaníčkem dodal moderátorce svěží a mladistvý vzhled. Lodičky mohla Míša zvolit jemnější. K šatům se ale hodí a slečně Ochotské dodají pár vytoužených centimentrů navíc. Je příjemné, že známá moderátorka tentokrát sáhla po decentnější garderobě. Tento styl byl pro ni totiž dosud velkou neprobádanou oblastí.

Brýle z Harryho Pottera

Mediální ředitelka díky nové lásce jen září. Elegantní model nepůsobí moc upjatě, barvy jsou hezké, výrazné a decentní. Klobouk je hodný společenské události, jakým je koňské derby. Opravdu ho chválím. Jiná barva by ale byla také hezká. Jediné, co bych tomuto outfitu vytkla, jsou brýle. Působí poněkud komicky. V případě Libuše Šmucelrové bych sáhla po klasičtějšímu tvaru, který bude obličeji paní ředitelky víc lichotit. Tyto brýle bych s díky vrátila Harry Potterovi.

Myší kožíšku, tohle je k pláči!

Vždy usměvavá Klára Issová rozzáří každou akci svým půvabem. Nad tímto outfitem jsem ale uronila pár tichých slz. Transparentní syntetická halenka se nehodí na večerní akci. Nezachrání ji ani dlouhá nevyžehlená sukně až na zem. Krémové psaníčko se k modelu také nehodí. Musím uznat, že toto je sice velice zajímavý doplněk, nicméně s outfitem vůbec nekoresponduje. Myší kožíšek herečce přidává kila navíc. Tento kousek oblečení navíc vypadá, že už má své nejlepší dny, nejspíš z doby sametové revoluce, za sebou.

Terezo, ty máš tedy odvahu!

Transparentní šaty jsou teď moderní. Tento průsvitný prvek jsme již viděli, ale nevadí. Bunda je buď z nepravé kůže, nebo je špatně ušitá. Tento laciný svršek celý outfit zbytečně kazí. Je to škoda. České Miss 2012 Tereze Chlebovské fandím za odvahu, s kterou po tomto modelu sáhla. Postrádám ale zajímavé doplňky, které by zvýraznily krásu jemného kousku a potvrdily svěží i netradiční vzhled modelčina outfitu.

Sdílejte článek
Štítky krása styl Harry Potter Sametová revoluce vzhled oděv Klára Issová

Přečtěte si také