Styl

10. července 2013 17:00

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Dáma a zmatená školačka

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Dáma a zmatená školačka

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! Naše módní redaktorka, pichlavá Leni Pechová, vám nic nedaruje. Ale pokud budete její hodnocení číst pozorně, můžete se lecčemu přiučit a příště třeba budete chváleni. Ale hlavně budete dobře vypadat, a to vám zaručeně zvedne sebevědomí!

Dáma a zmatená školačka

Je příjemné a sympatické, že se na naší umělecké scéně občas objeví nějaký módní exot. Takoví lidé se prostě dokážou obléknout i do nemožného a vypadat stylově i naprosto originálně. Ano, i takové lidi občas zahlédnu. Herečka Jana Plodková ale mezi ně nepatří. Šaty s kostkou a infantilním detailem lemovaným krajkou jsou žalostným pokusem o výjimečný vzhled. Tento outfit má zřejmě podtrhnout hereččinu ženskost a eleganci. Zdůraznil ale jedině to, že výborná herečka buď ve světě módy absolutně tápe, anebo výhodně „nakupuje“ v kostymérně filmových studií. Šaty Janě nesedí. K bavlněnému modelu se nehodí ani lodičky ze saténu. Herečka vypadá jako zmatená středoškolačka, která se na sebe pokouší upoutat pozornost.

90% charismatu

Kožená bundička je moc hezká. Černé šaty nezklamou, jejich délka je také zajímavá. Díky transparentnímu materiálu se šaty tváří jako koktejlky a zároveň i elegantní kousek oděvu. S těmi Ivana rozhodně udělala dobře. Psaníčko dodalo outfitu elegantní nádech. Jediné, co se mi nelíbí, je obuv. Pokud ale vezmu v potaz, že se party odehrávala ve stanu před hotelem a navíc Ivaninu výšku, nakonec nemůžu vytknout herečce ani ty boty. Ivana Chýlková má sice charizma na rozdávání, ale s kolegyní Plodkovou se nerozdělila ani o deko.

Eliško, uber!

Eliška Bučková si poslední dobou oblíbila brčálově zelenou barvu oblečení a oranžovou barvu pokožky. Netradiční odstín šatů modelce sluší. Modré lodičky se ale k modelu nehodí. Jsou moc výrazné. Eliška měla raději sáhnout po zlaté obuvi a krému s vyšším UV faktorem.

Exotika není pro každého!

Pokud stojíte třeba celý den za kasou v Kauflandu nebo jste manažerka čehokoli, tento outfit pro vás opravdu nebude. Obsahuje příliš mnoho barev, květů a volánků. V kubánské tanečnici Doris Martinez ale vře hispánská krev. Vzhledem k tomu, že její kroky rozpohybuje i ta nejtišší zatoulaná nota, je pro tanečnici tento outfit naprosto ideální.

Jano, ty boty hoď do moře

Nechápu, proč si herečka Jana Šulcová obula k elegantnímu modelu gumové khaki baleríny. Stejné jsem zahlédla i na Gábině Partyšové. Boty se nehodí ani na golf ani do ulic. Udělají službu jen bázlivým milovníkům chorvatských letovisek. Turisté volí tuto ohavnou obuv jako prevenci před mořskými agresivními koníky a zákeřnými ježky. Outfit Jany Šulcové mi jinak nevadí, přestože se v něm golf hrát nedá. To už ale herečka určitě zjistila.


Přečtěte si také