Styl

1. července 2013 06:40

Blanka Konrádová

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Jitko, to je festival. Ne pohřeb!

MÓDNÍ POLICIE z Varů: Jitko, to je festival. Ne pohřeb!

Ocitli jste se v hledáčku našeho fotoreportéra? Tak to máte vážně pech! I na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech to v módě opravdu vře!

Jitko, kde je šmrnc?

Tak toto je příběh s nešťastným koncem o tom, jak zabít všechen sexappeal a šmrnc. Róbě, kterou si oblékla herečka Jitka Schneiderová, se teoreticky nedá nic vytknout. Stála desítky tisíc korun, je od Diora. Ale jaksi “nefunguje”. Jitka v černé utopila všechen půvab a zbytečně si přidala roky navíc. Díky bohu za zajímavý pásek, který Jitčin outfit alespoň trochu oživil. Pásek je jedinou polehčující okolností v této černé záplavě.

Rajské lupínky

Módní návrhářka Beata Rajská přišla na zahajovací ceremoniál v róbě vlastního módního domu. Je to logický krok. Lepší příležitost, jak světu něco ukázat, se jen tak neobjeví. „Nádhernou červenou krajku jsem sehnala v Paříži,“ okomentovala návrhářka s úsměvem krásný model s jednoduchým, nicméně velice rafinovaným střihem. „Lupínky na bocích jsme přišívaly ručně, jeden po druhém. Občas si tak vyhrajeme,“ dodala Beata Rajská. Návrhářka si zaslouží vysoké hodnocení. V outfitu prakticky nikdy nedělá chyby. Beata umí vypadat mladě, aniž by si hrála na diblíka. Této róbě opravdu tleskáme. Rajská také v Karlových Varech představila svou nejnovější kolekci s názvem Popelka. Musíme uznat, že se velice povedla.

Andreo, už nás nudíš

Fotky slovenské modelky Andrey Verešové z posledních let jsou až na výjimky úplně stejné. Nejdřív navrhujeme Andree rozpustit tradiční načesaný a přelakovaný „kokon“ na hlavě a trochu zaexperimentovat s účesem.

Korálová róba od Natali Ruden se čtyřikrát přešívala kvůli rafinovanému průstřihu vepředu. Práce na šatech zabraly celých osmdesát hodin. Nakonec stejně nikdo nevymyslel, jak to udělat, aby z róby zbytečně netrčela Andreina hranatá ramena. Na večírku v Grandhotelu Pupp pak měla modelka největší starosti s hlídáním vlečky. Jak ji pustila z ruky (šaty mají speciální úchyt), hned ji někdo přišlápnul.

Dáma, jak se sluší

Mladá herečka Tereza Voříšková se v pátek převlékla ze značkové róby do šatů z obchodního řetězce. Odpoledne se na zahajovacím ceremoniálu objevila v této blankytné róbě od Jakuba Polanky. Na rozdíl od některých kolegyň působila svěže. Takhle má mladá dáma vypadat při oficiální příležitosti! Večer si pak Tereza do Puppu oblékla dlouhé přiléhavé červené šaty se svůdným průstřihem na zádech. „Nejsou značkové, ale jsou krásné,“ řekla o róbě herečka. Voříškovou trápila jen zima. Nicméně chlad z herečky udělal nejsvůdnější bytost večírku. Tereza totiž neměla podprsenku, takže pánové mohli na jejích ňadrech oči nechat. Zima jim tedy rozhodně nebyla.

Kláro, ukaž nohy!

Délka pod kolena se sice nosí, ale je vhodná pro dámy od čtyřiceti let výše. Kdyby byl zajímavě vyřešený žluto-černý model obestřený černým závojem o dvacet centimetrů kratší, nebylo by co vytknout. Herečka Klára Issová má nádherné nohy (krásná je celá!). Nechápeme, proč je schovává! Kláře ale velmi chválíme účes a nenápadné, ale efektní líčení.


Přečtěte si také